RC1206JR-0775RP
MFR.Part #
RC1206JR-0775RP
JLCPCB Part #
C6965585
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS