RC1206FR-0775KP
MFR.Part #
RC1206FR-0775KP
JLCPCB Part #
C6165245
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS