RC1206JR-0720ML
MFR.Part #
RC1206JR-0720ML
JLCPCB Part #
C488730
Description
-55℃~+155℃ 200V 20MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS