RC2512JK-7W20KL
MFR.Part #
RC2512JK-7W20KL
JLCPCB Part #
C7337101
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS