YC162-FR-0734K8L
MFR.Part #
YC162-FR-0734K8L
JLCPCB Part #
C1733820
Description
2 34.8kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS