RC1206FR-7W681RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W681RL
JLCPCB Part #
C5842961
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS