AC1206FR-7W681RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W681RL
JLCPCB Part #
C5552720
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS