RN732BTTD6650B25
MFR.Part #
RN732BTTD6650B25
JLCPCB Part #
C5884468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS