RC1206FR-7W43KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W43KL
JLCPCB Part #
C7336598
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS