RT0402BRD0713K2L
MFR.Part #
RT0402BRD0713K2L
JLCPCB Part #
C6288285
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS