RC1206FR-7W39RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W39RL
JLCPCB Part #
C7336589
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS