SR0603FR-7T220RL
MFR.Part #
SR0603FR-7T220RL
JLCPCB Part #
C873680
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS