FMP300FBF73-162K
MFR.Part #
FMP300FBF73-162K
JLCPCB Part #
C1386506
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS