RT2512BKE0776R8L
MFR.Part #
RT2512BKE0776R8L
JLCPCB Part #
C4321399
Description
-55℃~+125℃ 750mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS