RC1206FR-07845RL-S
MFR.Part #
RC1206FR-07845RL-S
JLCPCB Part #
C327171
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS