RC1206FR-7W21K5L
MFR.Part #
RC1206FR-7W21K5L
JLCPCB Part #
C7336541
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS