RC1206FR-7W18RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W18RL
JLCPCB Part #
C137218
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS