AC0805FR-132K4L
MFR.Part #
AC0805FR-132K4L
JLCPCB Part #
C20142688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS