KNP100FT-52-2R7
MFR.Part #
KNP100FT-52-2R7
JLCPCB Part #
C1400466
Description
-40℃~+200℃ 1W 2.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS