SG73S2BRTTD1542F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1542F
JLCPCB Part #
C6487335
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS