RC1206FR-07340KP
MFR.Part #
RC1206FR-07340KP
JLCPCB Part #
C7276364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS