AC2512FK-073K92L
MFR.Part #
AC2512FK-073K92L
JLCPCB Part #
C4133295
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS