RC1206FR-7W110KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W110KL
JLCPCB Part #
C6757603
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS