RC1206FR-7W120KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W120KL
JLCPCB Part #
C7276508
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS