RC0402FR-07619KP
MFR.Part #
RC0402FR-07619KP
JLCPCB Part #
C5716791
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS