RC1206FR-13715RL
MFR.Part #
RC1206FR-13715RL
JLCPCB Part #
C20163765
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS