RC2010FK-072R49L
MFR.Part #
RC2010FK-072R49L
JLCPCB Part #
C877331
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS