RT1210FRD072K94L
MFR.Part #
RT1210FRD072K94L
JLCPCB Part #
C4221987
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS