RC1206FR-13215KL
MFR.Part #
RC1206FR-13215KL
JLCPCB Part #
C6638626
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS