RE0201BRE07475KL
MFR.Part #
RE0201BRE07475KL
JLCPCB Part #
C20164504
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS