RC1206FR-1321KL
MFR.Part #
RC1206FR-1321KL
JLCPCB Part #
C5862352
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS