RC1206FR-131K18L
MFR.Part #
RC1206FR-131K18L
JLCPCB Part #
C5862313
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS