SR1206MR-0747KL
MFR.Part #
SR1206MR-0747KL
JLCPCB Part #
C4309125
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS