RC1206FR-131K05L
MFR.Part #
RC1206FR-131K05L
JLCPCB Part #
C6165307
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS