RE1206DRE072K49L
MFR.Part #
RE1206DRE072K49L
JLCPCB Part #
C4340077
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS