RC1206FR-107K5L
MFR.Part #
RC1206FR-107K5L
JLCPCB Part #
C3920741
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS