AT0805CRD078K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805CRD078K2L
JLCPCB Part #
C4199566
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS