RC0603JR-0720RP
MFR.Part #
RC0603JR-0720RP
JLCPCB Part #
C20162336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS