RC1206FR-103K57L
MFR.Part #
RC1206FR-103K57L
JLCPCB Part #
C7276413
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS