RC1206FR-101K07L
MFR.Part #
RC1206FR-101K07L
JLCPCB Part #
C6638491
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS