AHA10AFB-1R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA10AFB-1R
JLCPCB Part #
C5560707
Package
Plugin
Description
10W 1Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS