RC0100FR-0728K7L
MFR.Part #
RC0100FR-0728K7L
JLCPCB Part #
C850060
Description
-55℃~+125℃ 28.7kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS