RL1218FK-070R082L
MFR.Part #
RL1218FK-070R082L
JLCPCB Part #
C876295
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±700ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS