RC1206FR-0778R7P
MFR.Part #
RC1206FR-0778R7P
JLCPCB Part #
C20163712
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS