FMP100FTE52-8K06
MFR.Part #
FMP100FTE52-8K06
JLCPCB Part #
C1381539
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS