RC1206FR-076M65L
MFR.Part #
RC1206FR-076M65L
JLCPCB Part #
C309580
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS