AC2010FK-07806KL
MFR.Part #
AC2010FK-07806KL
JLCPCB Part #
C4147383
Description
-55℃~+155℃ 750mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS