RC1206FR-075M1L
MFR.Part #
RC1206FR-075M1L
JLCPCB Part #
C163371
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS