AA1210JR-077M5L
MFR.Part #
AA1210JR-077M5L
JLCPCB Part #
C2120234
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS