RT0603WRB07127RL
MFR.Part #
RT0603WRB07127RL
JLCPCB Part #
C4099960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS